Novinky

Mau koťátka

19.04.2021

Koťátka z vrhu "M" 3 kocourci a 1 kočička rychle rostou, poznávají svět, učí se a zdokonalují své dovednosti. Své schopnosti si vzájemně poměřují během hirearchických her... Jsou to kouzelná, veselá běhající klubíčka, která předávají emocím ryzí radost.

Jakpak se daří naší stálici Cleopatře? Po dlouhém relaxu a odpočinku se Cleušce koncem února narodila krásná koťátka - Vrh M. Cleuš je naprosto úžasná maminka. Měli jsme radost, že 4 ze 4 koťátek se narodila vpořádku a krásně prospívají, mají se čile k světu. Šelmičky naše puntíkaté, pupíkaté a hýčkané...

Leonardo 

06.10.2020

Leonardo, vyjímečné a krásné šestiměsíční kotě z našeho vrhu "L". Vyjímečnost Leonarda spočívá v jeho téměř dokonalém standardu a má naprosto úžasnou povahu. Mezi koťátky se vyjímal a tak jméno Leonardo jsme mu vybrali podle oblíbeného génia da Vinci. Vrh L se mimořádně povedl.

Luca se rozjel do milujícího domova a kdo ví možná se setká i s Idou se svým nevlastním bratrem u příbuzných :)

Máme poslední kočičku a kocourka na domácího mazlíčka z vrhu "L". Do konce roku 2020 neplánujeme nová koťátka.

Koťátka z vrhu "L" - naše Lásky se narodili 20.03.2020. Na světe jsou 4 krásní kocourci a 1 kouzelná kočička.

Vrhu "K" po výstavně úspěšných rodičích říkáme kouzelná, protože kouzelná zkrátka jsou. Narodila se 26.02.2020. Tři kočičky a jeden kocourek se mají k světu a dělají radost mamince i nám. 3 koťátka ze 4 jsou již rezervovaná.

Další radostná zpráva ohledně výhry BOB s kotětem z našeho chovu přišla od litevské chovatelky Zivile, která jela s Ištar na Mezinárodní KOČIČÍ SHOW 2020-02-22/23 v Belamur, od WCF. Ištar svojí první výstavu zvládla velkolepě. Výhra BOB po oba dva dny, BRAVO!!!