aktuality

Olivia

24.05.2022

Olivka odjela do nového domova do Plzně s novou maminkou :) Přejeme mnoho štěstí a radosti 🍀

Ze spojení Pandia a Omar se narodila 3 krásná zdravá koťátka. 🍀🍀🍀 Porod proběhl v harmonii a v domácí pohodě v úterý 5.4.22 dopoledne.
V tomto roce je to tak v naší chovatelské stanici druhý a poslední vrh.

Nedělní harmonické odpoledne a díky Ríšovi za předvedení malé Olivie :) Malá kočičí slečna poprvé při sólo focení byla moc šikovná. Maminka Cleopatra vše samozřejmě náležitě sledovala a hlídala. Je opravdu vzácnou chvilkou mít maminky svolení pro byť krátkou absenci z pelíšku :)

Tak trochu aktualizuji kočičí webík, snad se vám zde bude líbit :)

Je milé jak se nám ten štastný rok ve znamení šestky naplňuje. K našim třem dospělým Maukám přibila tři "O" krásná koťátka, a tak nyní máme kočičáků šest.

Nový rok 2022 ve znamení šťastné šestky je tady! Přejeme vám všem jen to nejlepší a ať je tento rok pro vás příznivější a šťastnější! A nezapomínejme trhat oška od roušek, ať se do nich nezamotají volně žijící zvířátka...

Také vám kočáči pomáhají při vánočním úklidu, balení dárků a strojení stromečku? Naše Mauky nevynechají ani pomoc při vaření, přípravě cukroví a loupání mandarinek. Do všeho nám náležitě "kecají" a jejich účast je nezbytná :) A říkám si, jací jsou to pilní pomocníci a jak jsem šťastná, že je máme. Myslíme na všechny naše kočičí kamarády a naše...